Spółdzielnia Mieszkaniowa GEODECI

Osiedle Staroniwska - Budynek A

Budynek "A" to obiekt 6-klatkowy, podpiwniczony o III kondygnacjach nadziemnych z poddaszem w części przeznaczonym na antresole. Zaprojektowany został w technologii tradycyjnej:
  • stropy i elementy konstrukcji pionowej wylewane na mokro
  • ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych.
  • dachy dwuspadowe, w konstrukcji drewnianej
  • w części stropodachy oraz tarasy
Budynek wykonany jest z wysokiej jakości materiałów.
  • dach pokryty jest blachą na rąbek w kolorze grafitowym.
  • elewacje wykończone są tynkiem cienkościennym , szalunkiem drewnianym oraz płytką klinkierową.
Nowoczesne i energooszczędne materiały zapewniają niskie koszty użytkowania obiektu. Budynek zaopatrzony jest w następujące media: energia elektryczna, gaz, woda, kanalizacja ściekowa, kanalizacja deszczowa, multimedia W budynku znajduje się 56 mieszkań w najchętniej kupowanych metrażach i rozkładach od 35m2 ~ 90m2 a także sklep spożywczy Delikatesy Centrum, apteka oraz gabinety lekarskie. Mieszkania parterowe mają bezpośrednie wyjście na taras, te na piętrach posiadają zaś duże balkony lub loggie. Do każdego mieszkania przypisana jest komórka lokatorska znajdująca się w podpiwniczeniu budynku. Stan wykończenia – wylewki, tynki, okna PCV 5-ciokomorowe, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, piec 2-funkcyjny z zamkniętą komorą spalania, odrębny licznik energii elektrycznej, przełączniki el. i gniazdka.
 
 
Staroniwska - Budynek A - SM Geodeci - RzeszĂłw Staroniwska - Budynek A - RzeszĂłw Staroniwska - Budynek A - RzeszĂłw Staroniwska - Budynek A - RzeszĂłw
Mieszkania w tym budynku zostały już wyprzedane.

SM Geodeci

ul.Cegielniana 16A/38, 35-310 Rzeszów
tel. (017) 853-66-53
e-mail: geodeci@rze.pl

www.smgeodeci.pl
www.spoldzielniageodeci.pl