Spółdzielnia Mieszkaniowa GEODECI

Osiedle Staroniwska - Budynek F

Budynek "F" to obiekt 4-klatkowy, częściowo podpiwniczony z garażem podziemnym . W części północnej, dwu klatkowej - IV kondygnacyjny z mieszkaniami w poddaszu. W części południowej - III kondygnacyjny z poddaszami nieużytkowymi. Komunikacja pionowa w części południowej w dwóch klatkach budynku realizowana będzie poprzez schody i windy obsługujące kondygnacje nadziemne i podziemne. W części południowej budynku, w przyziemiu zaprojektowano lokal usługowy. Miejsca postojowe zlokalizowane będą wzdłuż drogi dojazdowej i w parkingu podziemnym. Rozwiązania konstrukcyjno-materiałowe Obiekt zaprojektowano w technologii tradycyjnej:
 
  • stropy i elementy konstrukcji pionowej części podziemnej, żelbetowe, wylewane na mokro
  • ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych, trzpienie żelbetowe wylewane na mokro
  • stropy kondygnacji nadziemia żelbetowe
  • klatki schodowe i szyby windowe, żelbetowe, wylewane na mokro
  • dachy dwuspadowe, w konstrukcji drewnianej
  • pokrycie dachowe z blachy na rąbek w kolorze grafitowym
  • elewacje wykończone tynkiem cienkościennym, szalunkiem drewnianym oraz płytką klinkierową.
Budynek zaopatrzony będzie w następujące media: energia elektryczna, gaz, woda, kanalizacja ściekowa, kanalizacja deszczowa, multimedia W budynku zaprojektowano 45 mieszkań o powierzchniach od 35m2 ~ 85m2. Mieszkania parterowe zaprojektowano z bezpośrednim wyjściem na taras, te na piętrach z dużymi balkonami lub loggiami. Do każdego mieszkania przypisana jest komórka lokatorska znajdująca się w podpiwniczeniu budynku. Stan wykończenia – wylewki, tynki, okna PCV 5-ciokomorowe, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, piec 2-funkcyjny z zamkniętą komorą spalania, odrębny licznik energii elektrycznej, przełączniki el. i gniazdka.
 
Staroniwska - Budynek F - SM Geodeci - RzeszĂłw Staroniwska - Budynek F - SM Geodeci - RzeszĂłw Staroniwska - Budynek F - SM Geodeci - RzeszĂłw Staroniwska - Budynek F - SM Geodeci - RzeszĂłw Staroniwska - Budynek F - SM Geodeci - RzeszĂłw Staroniwska - Budynek F - SM Geodeci - RzeszĂłw
Mieszkania w tym budynku zostały już wyprzedane.

SM Geodeci

ul.Cegielniana 16A/38, 35-310 Rzeszów
tel. (017) 853-66-53
e-mail: geodeci@rze.pl

www.smgeodeci.pl
www.spoldzielniageodeci.pl