Spółdzielnia Mieszkaniowa GEODECI

Osiedle Staroniwska - Budynek D

Budynek "D" to obiekt 3-klatkowy, częściowo podpiwniczony o IV kondygnacjach nadziemnych . Część mieszkań na III piętrze zaprojektowano jako mieszkania na poddaszu. Zaprojektowany został w technologii tradycyjnej:
  • stropy i elementy konstrukcji pionowej wylewane na mokro
  • ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych
  • stropy i elementy konstrukcji pionowej wylewane na mokro
  • dachy dwuspadowe, w konstrukcji drewnianej
  • w części stropodachy i tarasy.
Budynek zaprojektowano z wysokiej jakości materiałów:
  • dach pokryty będzie blachą na rąbek w kolorze grafitowym
  • elewacje wykończone tynkiem cienkościennym, szalunkiem drewnianym oraz płytką klinkierową.
Nowoczesne i energooszczędne materiały zapewniają niskie koszty użytkowania obiektu. Budynek zaopatrzony będzie w następujące media: energia elektryczna, gaz, woda, kanalizacja ściekowa, kanalizacja deszczowa, multimedia W budynku znajdować się będzie 32 mieszkań w najchętniej kupowanych metrażach i rozkładach od 35m2 ~ 60m2. Mieszkania parterowe zaprojektowano z bezpośrednim wyjściem na taras, te na piętrach z dużymi balkonami lub loggiami. Do każdego mieszkania przypisana jest komórka lokatorska znajdująca się w podpiwniczeniu budynku. Stan wykończenia – wylewki, tynki, okna PCV 5-ciokomorowe, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, piec 2-funkcyjny z zamkniętą komorą spalania, odrębny licznik energii elektrycznej, przełączniki el. i gniazdka.
 
Staroniwska - Budynek D - SM Geodeci - RzeszĂłw Staroniwska - Budynek D - SM Geodeci - RzeszĂłw Staroniwska - Budynek D - SM Geodeci - RzeszĂłw Staroniwska - Budynek D - SM Geodeci - RzeszĂłw
Mieszkania w tym budynku zostały już wyprzedane.

SM Geodeci

ul.Cegielniana 16A/38, 35-310 Rzeszów
tel. (017) 853-66-53
e-mail: geodeci@rze.pl

www.smgeodeci.pl
www.spoldzielniageodeci.pl