Spółdzielnia Mieszkaniowa GEODECI

Spółdzielnia Mieszkaniowa

Osiedle Staroniwska - Budynek B

Budynek "B" to obiekt 5-klatkowy o III kondygnacjach nadziemnych z poddaszem przeznaczonym na antresole a także z garażem podziemnym na 18 stanowisk. Zaprojektowany został w technologii tradycyjnej:

  • stropy i elementy konstrukcji pionowej wylewane na mokro
  • ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych
  • dachy dwuspadowe, w konstrukcji drewnianej.
Budynek zaprojektowano z wysokiej jakości materiałów.
  • dach pokryty blachą na rąbek w kolorze grafitowym
  • elewacje wykończone tynkiem cienkościennym , szalunkiem drewnianym oraz płytką klinkierową.
Nowoczesne i energooszczędne materiały zapewniają niskie koszty użytkowania obiektu. Budynek zaopatrzony będzie w następujące media: energia elektryczna, gaz, woda, kanalizacja ściekowa, kanalizacja deszczowa, multimedia W budynku zaprojektowano 41 mieszkań w najchętniej kupowanych metrażach i rozkładach od 45m2 ~ 90m2. Mieszkania parterowe z wyjściem na taras, te na piętrach z dużymi balkonami lub loggiami. Do każdego mieszkania przypisana jest komórka lokatorska znajdująca się w podpiwniczeniu budynku. Stan wykończenia – wylewki, tynki, okna PCV 5-ciokomorowe, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, piec 2-funkcyjny z zamkniętą komorą spalania, odrębny licznik energii elektrycznej, przełączniki el. i gniazdka.
 
Staroniwska - Budynek B - SM Geodeci - Rzeszów Staroniwska - Budynek B - SM Geodeci - Rzeszów Staroniwska - Budynek B - SM Geodeci - Rzeszów
Mieszkania w tym budynku zostały już wyprzedane.

SM Geodeci

ul.Cegielniana 16A/38, 35-310 Rzeszów
tel. (017) 853-66-53
e-mail: geodeci@rze.pl

www.smgeodeci.pl
www.spoldzielniageodeci.pl

 

 

stat4u